P**F
Don't do it!!
4 bars for $18.89....What a rip off!!!!! I pay $24.95 for 12 bar. I didn't realize it was only 4 bars or I never would have bought them!!
E**K
Too pricey for the product. Hard pass.
Being one of the few Vegan protein bar choices with high protein and low sugar, it is understandable that you would charge for the quality of your ingredients. However, these bars are not worth the price. Chalky, is being generous and these are not actually filling, which is surprising considering the amount of protein in them.I wouldn’t pay more than $8.50/box for these.Obviously will not be purchasing these again.
L**Z
Healthy choices on the run
I get hungry during the day and often, I'm unable to take a lunch break. I pack my pocketbook with a few garden if life protein bars, it helps with cravings and keeps me away from buying junk food. It's Soo healthy, thank you garden of Life!
M**M
4 bars only????
i've been buying these for years .. i've never bought a box of 4??? for $18 not sure if these are the real deal? very strange
L**R
GOL Fit bars
Won’t buy again do not like but I guess they’re good in a pinch when you don’t have a meal and you’re hungry
S**E
Only a 4 pack!!!!
This is totally ridiculous that it costs that much for 4 of these. Obviously everyone, myself included, who ordered this thought it was a 12 pack.
P**A
Best protein bars! Tastes great!!!
So good! I am picky when it comes to protein bars and this chocolate peanut butter bar is so good! Not sure about other flavors but I love the PB flavor.
P**O
Expensive!
Love the product they just started charging too much!
Trustpilot
3 weeks ago
2 days ago