🎸 Elevate your tone game — the GT-1000CORE is the secret weapon every pro guitarist craves!
| ASIN | B08KH972VP |
| Amperage | 670 Milliamps |
| Audio Output Effects | Bow |
| Best Sellers Rank | #40,718 in Musical Instruments ( See Top 100 in Musical Instruments ) #4 in Guitar Desktop & Rack Multieffects |