| ASIN | B00HX1ZNJ2 |
| Additional Features | Clock Display |
| Backlight | Yes |
| Best Sellers Rank | #78,500 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #99 in Home Programmable Thermostats |