| ASIN | B00MOCKLRY |
| Batteries Included? | No |
| Batteries Required? | No |
| Best Sellers Rank | #320,623 in Tools & Home Improvement ( See Top 100 in Tools & Home Improvement ) #481 in Cooktop Parts & Accessories |