Deliver to Israel
IFor best experience Get the App
F**O
Podrían ser mejores
Las instrucciones de como preparar no son las correctas, el fideo que te mandan es barato y el saborizante de la salsa no es como los snacks
T**S
Pretty good
The jalapeño one is probably my favorite, the cheese one is pretty good also but the hot Cheeto one was just ok, (a little too chemically)
J**A
Alright :/
It was okay. They cost 1 dollar at the dollar store but I mean it’s okay. Not super good. Get crafts Mac and cheese and real chips. It’ll taste much better.
A**R
Didn't taste much like Cheetos
They tasted good, not bad, not great. I didn't think they tasted much like Cheetos. Rather expensive, For the price, I won't buy them again.
C**A
To expensive
The jalapeno flavor is really good. 3 for $9.?? Walmart sells the individual cups for a $1.00 a piece.
L**
RIP off
I really thought there was more than 3 coming . I feel like this was changed during the time I placed the order and when it was delivered. I don't usually make these kind of mistakes. Price is ridiculous for nasty tasting food . I only got them because my adult son likes them . Never again. My daughter had bought him 12 for the same price less than a month ago ...
J**R
Price gouged by seller
The product itself is good and the kids loved them , but I paid $16 for THREE little cups. I should have read the description better, but shame on the seller !!!
J**I
Gross
I love Mac n Cheese and I adore flaming hot Cheetos but the two together doesn’t work. My teenagers didn’t even like them.
J**H
Venian muy bien empaquetado y estan deliciosos
ترست بايلوت
منذ شهر
منذ يوم واحد